
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Comfort XL 80 см Black (LB-1108)
1 724 ₴
- В наявності
- Код: LB-1108
+380 (97) 708-28-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте в атмосферу абсолютного спокою з підвісним кріслом LEOBRO Boho Comfort. Модель LB-1108 поєднує в собі графічність чорного кольору та затишок ручного плетіння. Завдяки збільшеному розміру XL та ергономічній формі, це крісло стане вашим улюбленим місцем для читання, медитації або просто відпочинку на свіжому повітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724 ₴










