Каркасна конструкція забезпечить стійкість басейну, дозволяючи грати безпечно та не турбуючись. Він легко витримує вагу води та граючих дітей. Міцний матеріал, використаний при виробництві, забезпечить дуже гарний захист від стирання та протікання води. Конструкцію легко розібрати без використання будь-яких інструментів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Вага | 16.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 23 |
| Тип | Каркасний |
| Висота в пакованні (см) | 26 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 122 |
| Глибина, см | 76 см |
| Діаметр, см | 305 см |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Міцний вініловий |
| Об'єм, л | 4675 л |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 979 ₴











