
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Deluxe XL 80 см Cream (LB-1112)
1 954 ₴
- В наявності
- Код: LB-1112
+380 (97) 708-28-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчуйте преміальний комфорт із флагманською моделлю LEOBRO Boho Deluxe. Крісло LB-1112 у ніжному кремовому кольорі — це ідеальне поєднання традиційного ручного плетіння макраме та посиленої конструкції. Завдяки світлому відтінку та повітряному дизайну, воно наповнює простір гармонією, перетворюючи звичайну кімнату чи терасу на розкішну зону релаксу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 велика |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 954 ₴









