
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Deluxe XL 80 см Grey (LB-1113)
1 954 ₴
- В наявності
- Код: LB-1113
+380 (97) 708-28-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завершіть облаштування вашої зони відпочинку з топовою моделлю LEOBRO Boho Deluxe у вишуканому сірому кольорі. Крісло LB-1113 розроблене для тих, хто цінує надійність серії "Deluxe" та універсальність відтінку Grey. Воно однаково ефектно виглядає як у затишній вітальні біля каміна, так і на відкритій терасі заміського будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 велика |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 954 ₴










