
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho XL 80 см Cream з подушкою (LB-1106)
1 609 ₴
- В наявності
- Код: LB-1106
+380 (97) 708-28-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створіть власний острівець спокою та естетики з підвісним кріслом LEOBRO Boho XL у ніжному кремовому кольорі. Модель LB-1106 — це повноцінний комплект, що включає велику м’яку подушку, яка ідеально доповнює плетену конструкцію. Це крісло миттєво стає центром уваги в будь-якій кімнаті, наповнюючи простір світлом та затишком у стилі Hygge.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609 ₴










